// ]]>

Bank Spółdzielczy w Lipnie 7 lipca 2008 roku przystąpił do współpracy w zakresie obsługi ubezpieczeń z Concordia Ubezpieczenia. Concordia Ubezpieczenia tworzą Concordia Polska TUW specjalizująca się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital S.A., która w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.

Dzięki współpracy z Concordia Ubezpieczenia oferta BS Lipno obejmuje szeroki wachlarz ubezpieczeń.

Oferta Banku obejmuje:

 • ubezpieczenia życiowe
 • ubezpieczenia majątkowe
Rolnicy:
 • Ubezpieczenia upraw rolnych - to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 50% składki opłaci budżet Państwa.

 • Obowiązkowe ubezpieczenia budynków rolniczych oraz ubezpieczenie OC rolników.

 • Ubezpieczenia maszyn i sprzętu rolniczego Concordia Agro Ekspert - to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz chronić maszyny i sprzęt rolniczy przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli na naprawę lub zakup maszyn.

 • Życie Plus Klienta Banku - ubezpieczenie skierowane jest do klienta banku i jego rodziny.

 • Życie Plus 100 000 - przedmiotem ubezpieczenia jest życie Ubezpieczonego. Zakres ubezpieczenia obejmuje: śmierć Ubezpieczonego, śmierć Ubezpieczonego w następstwie NW w ruchu komunikacyjnym oraz śmierć Ubezpieczonego w następstwie NW na terenie zakładu pracy.

 • Życie Plus - przedmiotem umowy ubezpieczenia jest życie i zdrowie ubezpieczonego. W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia ochrona ubezpieczeniowa może obejmować również życie innych osób (Współubezpieczonych) takich jak małżonek, rodzic czy dziecko.

 • Życie Casco - to ubezpieczenie na życie zapewniające Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Dowolne kształtowanie sumy ubezpieczenia (wartość, na jaką jesteś ubezpieczony) w zależności od potrzeb np. przy zabezpieczeniu kredytu.

 • Concordia Turysta - to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz wypoczywać spokojnie w kraju i zagranicą. Ubezpieczony jesteś Ty, osoby, które wskażesz oraz Twój bagaż. Polisa daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancję pomocy w trakcie podróży.

 • Concordia Plus - to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

 • Concordia Auto - to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniących Twoje auto i jego pasażerów. Oprócz obowiązkowego OC może zapewnić środki na zakup nowego samochodu, gdy zostanie skradziony lub pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej, NNW dla Ciebie i pasażerów.

 • Życie Komfort - ma na celu zabezpieczenie zobowiązań wynikających z umów zadłużeniowych np. kredytu, pożyczki.

Bank Spółdzielczy w Lipnie, Włocławska 20b, 87-600 Lipno, tel (054) 237 09 00, fax (054) 237 09 02
Projekt i wykonanie serwisu - dział informatyki BS w Lipnie,